30-lecie Kabaretu OT.TO

30-lecie Kabaretu OT.TO

KABARET OT.TO ŚWIĘTUJE 30 URODZINY !!!

KABARET OT.TO ŚWIĘTUJE 30 URODZINY !!! Przez 30 lat istnienia Kabaret wystąpił na żywo dla ponad 2.7 mln widzów, nagrał 11 płyt,  (w tym trzy złote), które rozeszły się w nakładzie ponad 1 mln. Ostatnie wydawnictwo to wydany w 2009 r. album DVD pt. „Od Akordeonu do Zasmażki”, który jest humorystycznym podsumowaniem dokonań artystycznych zespołu.
Kabaret OT.TO był gwiazdą wakacyjnych tras koncertowych Lata z Radiem, Radia RMF FM  i Radia ZET. Zespół w swoim artystycznym CV ma m. in. kilkanaście autorskich programów w TVP2, ( 2016 ,,Żarty i Bardy” ) POLSACIE, satyryczny cykl „Ottoteka” w RMF FM, flirt z TVN-owskim „Szkłem Kontaktowym”. Od 2011 przez długi czas komentował rzeczywistość w cotygodniowych felietonach w radio VOX w cyklu zatytułowanym „i OT.TO chodzi”. 16.02.2015  w Teatrze Kwadrat w Warszawie odbyła się premiera najnowszego programu pt. “Seks, drags i alzhajmer”.
Kabaret wystąpił dla Polaków na wszystkich kontynentach oprócz Antarktydy. Wszystkie te dokonania to nic z w porównaniu z najnowszym programem - pełnym świeżych pomysłów, zaskakujących skeczy, abstrakcyjnych parodii i tego, z czego od lat są znani – nowego Mini koncertu Życzeń i  przebojowych piosenek.
    Kto raz widział Kabaret OT.TO na żywo, wie, że taki rodzaj kontaktu jest zdecydowanie bogatszy i bardziej satysfakcjonujący niż relacja telewizyjna, która nie jest w stanie oddać temperatury i atmosfery występu. Co najciekawsze jest to pierwszy i chyba jedyny w Polsce interaktywny program estradowy – publiczność ma wpływ na przebieg wydarzeń na scenie - jaki? To już trzeba sprawdzić osobiście. 
Kabaret od początku nowego wieku funkcjonuje jako tercet, w składzie : Andrzej Piekarczyk, Andrzej Tomanek i Wiesław Tupaczewski.
Zapraszamy

12 listopada
Niedziela, godz. 16:00

Wrocław
Sala Koncertowa Radia Wrocław, ul. Karkonoska

SEKTOR NUMEROWANY
parter

BILETY DOSTĘPNE W SEKTORZE:

Bilety A
cena: 110,00
DOSTĘPNE: 25
Bilety B
cena: 95,00
DOSTĘPNE: 25
Bilety C
cena: 85,00
DOSTĘPNE: 13
SEKTOR NUMEROWANY
SEKTOR NUMEROWANY
balkon

BILETY DOSTĘPNE W SEKTORZE:

Bilety D
cena: 75,00
DOSTĘPNE: 23
SEKTOR NUMEROWANY
Karnety

Skomentuj:

Dziękujemy za dodanie komentarza.


   |   
06 sierpnia 2017    |    Justyna
Zapowiada się świetnie !