Andropauza 2

Andropauza 2

Dla zabicia resztek nadziei wyjaśniamy: andropauza, to męska odmiana klimakterium. Kobieta w klimakterium, to osoba, której mężczyzna musi wybaczyć więcej. Andropauza, to stan, którego mężczyzna nie może wybaczyć sobie. Zwłaszcza, że kobiety i andropauzy mężczyzna nigdy nie zrozumie. A żyć trzeba!

"Nie ma niewiast w naszej chacie"… dopóki się nie pojawią. To właśnie kobieta determinuje losy pięciu sympatycznych bohaterów w sile wieku znanych Państwu ze sztuki Jana Jakuba Należytego "Andropauza – męska rzecz! Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium" zagranej w ciągu dwóch sezonów 500 razy!!

Przed nami nowe przygody roztańczonych, rozśpiewanych i pełnych wigoru pensjonariuszy – członków kultowej formacji tanecznej "Andropauza Dance". Czy ich przyjaźń przetrwa próbę… sił w zabieganiu o względy kobiety bezwzględnej i bezwzględnie pięknej? Czy wśród wielu różnic
między mężczyzną a kobietą może pojawić się jeszcze jedna różnica – różnica wieku? I na ile jesteśmy silni, żeby umieć być sami?

Męska rzecz być z kobietą, problem pojawia się wtedy kiedy ona jest jedna, a ich pięciu. Autor wychodząc z założenia, że nie ma problemów, są tylko rozwiązania zapewnia o szczęśliwym zakończeniu. Dla kogo? O tym będziecie mogli przekonać się Państwo sami, bo wojna płci jest odwieczna i w PESEL nie zagląda. Dlatego sztukę dedykujemy Widzom w każdym wieku.


 

14 października
Sobota, godz. 19:00

Wrocław
Sala Koncertowa Radia Wrocław, ul. Karkonoska 10

SEKTOR NUMEROWANY
parter

BILETY DOSTĘPNE W SEKTORZE:

Bilety A
cena: 110,00
DOSTĘPNE: 12
Bilety B
cena: 95,00
DOSTĘPNE: 15
Bilety C
cena: 85,00
ZOSTAŁO 6 BILETÓW
SEKTOR NUMEROWANY
SEKTOR NUMEROWANY
balkon

BILETY DOSTĘPNE W SEKTORZE:

Bilety D
cena: 75,00
DOSTĘPNE: 12
SEKTOR NUMEROWANY
Karnety

Skomentuj:

Dziękujemy za dodanie komentarza.


   |   
30 sierpnia 2017    |    Wow
Super! Nie możemy się doczekać!
06 sierpnia 2017    |    Jarek
Super ! Nie mogę się doczekać spektaklu.