Przebój Sezonu

Przebój Sezonu

PRZEBÓJ SEZONU KOMEDIA NIEPRZEWIDYWALNA

Daniel Wielorak to uwielbiany aktor-celebryta, znany powszechnie z telewizyjnych reklam. Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę-sekretarkę. Jego życie wydaje się bajką…do pewnego dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia.  Niejaki Stasiek, niczym nie wyróżniający się gość, oprócz tego, że jest łudząco podobny do słynnego Daniela Wieloraka. Nie jest to żaden groźny przestępca- to tylko wielokrotny bigamista. Ale w gruncie rzeczy nieporadny życiowo pechowiec. Trafia w ręce (i nie tylko) asystentki Wieloraka- Doroty, która ulega wdziękowi Staśka i wymyśla niezwykły plan…

To komedia o tym, że jednego dnia możesz być na szczycie, ale już następnego będziesz  na dnie. I nawet nie spodziewasz się, że ktoś przypadkowy obok  będzie spijał nektary Twojej kariery.
To przedstawienie o tym , że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości. Życie wymyśla najdziwniejsze rozwiązania. Nawet się nie spodziewasz. JAKIE!!!!

21 października
Niedziela, godz. 16:00

Poznań
Centrum Kongresowo-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego, Przybyszewskiego 37A, 60-356 Poznań

02 grudnia
Niedziela, godz. 17:00

Warszawa
Dom Kultury "Świt", ul. Wysockiego 11, 03-371 Warszawa

02 grudnia
Niedziela, godz. 20:00

Warszawa
Dom Kultury "Świt", ul. Wysockiego 11, 03-371 Warszawa


Skomentuj:

Dziękujemy za dodanie komentarza.


   |   

Wiadomość