Przebój Sezonu

Przebój Sezonu

PRZEBÓJ SEZONU KOMEDIA NIEPRZEWIDYWALNA

Daniel Wielorak to uwielbiany aktor-celebryta, znany powszechnie z telewizyjnych reklam. Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę-sekretarkę. Jego życie wydaje się bajką…do pewnego dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia.  Niejaki Stasiek, niczym nie wyróżniający się gość, oprócz tego, że jest łudząco podobny do słynnego Daniela Wieloraka. Nie jest to żaden groźny przestępca- to tylko wielokrotny bigamista. Ale w gruncie rzeczy nieporadny życiowo pechowiec. Trafia w ręce (i nie tylko) asystentki Wieloraka- Doroty, która ulega wdziękowi Staśka i wymyśla niezwykły plan…

To komedia o tym, że jednego dnia możesz być na szczycie, ale już następnego będziesz  na dnie. I nawet nie spodziewasz się, że ktoś przypadkowy obok  będzie spijał nektary Twojej kariery.
To przedstawienie o tym , że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości. Życie wymyśla najdziwniejsze rozwiązania. Nawet się nie spodziewasz. JAKIE!!!!

02 grudnia
Niedziela, godz. 20:00

Warszawa
Dom Kultury "Świt", ul. Wysockiego 11, 03-371 Warszawa

SEKTOR NUMEROWANY
Parter

BILETY DOSTĘPNE W SEKTORZE:

Bilety A
cena: 130.00
DOSTĘPNE: 18
Bilety B
cena: 120.00
ZOSTAŁO 9 BILETÓW
SEKTOR NUMEROWANY
SEKTOR NUMEROWANY
Balkon

BILETY DOSTĘPNE W SEKTORZE:

Bilety C
cena: 100.00
DOSTĘPNE: 11
SEKTOR NUMEROWANY

Skomentuj:

Dziękujemy za dodanie komentarza.


   |   

Wiadomość