Przebój Sezonu - Komedia Nieprzewidywalna

Przebój Sezonu - Komedia Nieprzewidywalna

To przedstawienie o tym , że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości. Życie wymyśla najdziwniejsze rozwiązania. Nawet się nie spodziewasz JAKIE!

Daniel Wielorak to uwielbiany aktor-celebryta, znany powszechnie z telewizyjnych reklam. Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę-sekretarkę. Jego życie wydaje się bajką…do pewnego dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia.  Niejaki Stasiek, niczym nie wyróżniający się gość, oprócz tego, że jest łudząco podobny do słynnego Daniela Wieloraka. Nie jest to żaden groźny przestępca- to tylko wielokrotny bigamista. Ale w gruncie rzeczy nieporadny życiowo pechowiec. Trafia w ręce (i nie tylko) asystentki Wieloraka- Doroty, która ulega wdziękowi Staśka i wymyśla niezwykły plan…

To komedia o tym, że jednego dnia możesz być na szczycie, ale już następnego będziesz  na dnie. I nawet nie spodziewasz się, że ktoś przypadkowy obok  będzie spijał nektary Twojej kariery.

To przedstawienie o tym , że nic nie możesz wiedzieć o swojej przyszłości.
Życie wymyśla najdziwniejsze rozwiązania.  Nawet się nie spodziewasz. JAKIE!!!!


PRZEBÓJ SEZONU 

29 października
Niedziela, godz. 16:00

Opole
domExpo, Kępska 8

SEKTORY          
SEKTOR NUMEROWANY
Widownia

BILETY DOSTĘPNE W SEKTORZE:

Bilety A
cena: 100,00
ZOSTAŁO 8 BILETÓW
Bilety B
cena: 90,00
DOSTĘPNE: 11
Bilety C
cena: 75,00
NIEDOSTĘPNE
Bilety D
cena: 65,00
DOSTĘPNE: 14
SEKTOR NUMEROWANY
Karnety

Skomentuj:

Dziękujemy za dodanie komentarza.


   |   
06 sierpnia 2017    |    Krzysiek
Świetna impreza !